Ważne: ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. W przeglądarce, której używasz można zmienić ustawienia plików cokie. Korzystanie z tego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. X zamknij

najlepsza-kawa.pl

Naturalnie najlepsi

Facebook

Oferta sprzedaży

Chcesz więcej?
Zapytaj o automaty vendingowe.

Idea Duo

Idea Duo

Rozwojową wersją modelu Cappuccino jest model Idea Duo. Wyposażony w dwa młynki oraz dwa pojemniki na kawe, ekspres oferuje możliwość wyboru pomiędzy dwoma gatunkami kawy, co daje jeszcze większą jego wszechstronność, przy zachowaniu najwyższej jakości. Podobnie jak model Idea Cappuccino, Idea Duo ekspres wyposażony jest w moduł cappuccinatore - kawa i mleko lub spienione mleko są podawane w tym samym czasie.

Mleko pobierane jest bezpośrednio z pojemnika i poddawane jest spienieniu na 4 rózne sposoby, w zależności od wybranego typu przygotowywanego napoju. Niezwykle przydatną funkcja jest automatyczne czyszczenie modułu cappuccinatore po każdym jego użyciu. Ekspres oferuje możliwość równoległego przygotowywania kaw, gorącej wody i strumienia gorącej pary. Z dodatkowymi modułami dedykowanymi dla ekspresów z rodziny Idea - ekspres może pracowac jako urządzenie samoobsługowe.

Dane techniczne:

WYDAJNOŚĆ

 

ZAPYTAJ O CENĘ - tel. 602 722 772

<< wstecz

POLECAMY

oferta dnia